Czy można żyć swoją pasją?

Zacząłem dzisiaj dzień od krótkiej gimnastyki, medytacji i książki. Zanim usiadłem do komputera, zanim włączyłem internet. To jak zaczniemy ma ogromne znaczenie na to jak będziemy funkcjonować w ciągu dnia.

Możesz pomyśleć, że jest mi łatwiej, bo nie pracuję. Oczywiście, że nie pracuję na kogoś, ale to jest mój świadomy wybór. Ja pracuję na siebie i to mi zajmuje więcej czasu niż Twoja praca na etacie. Nie biorę dni wolnych i nie zmuszam się do tego co robię, bo ja po prostu chcę to robić.
Jeżeli myślisz, że ty też byś tak mógł, to powiedz co robisz w dni wolne od pracy. Wstajesz rano i ćwiczysz, medytujesz, czytasz, czy może już w łóżku odpalasz telefon, żeby sprawdzić fejsa, insta, czy może komputer albo telewizor? 


Chcesz kontrolować swoje życie, to zacznij zmieniać siebie. Ja nie robię dni wolnych od treningów, od diety i pracy nad sobą. To jest moje życie i ja chcę to robić, a nie muszę. Rosomak Coacha też prowadzę, bo chcę. Jeżeli zmienię choć odrobinę Twoje życie na lepsze, to będzie dla mnie sukces i będę z tego powodu szczęśliwy.


Ostatnio też doradzam innym jak zacząć żyć swoją pasją. Jeżeli jesteś tym zainteresowany, to możemy się spotkać i porozmawiać. Rosomak Coach

By | 2018-03-01T13:01:57+01:00 28 lutego, 2018|Rosomak Coach|